Pluginy

Snadné aktualizace motivů a pluginů

WP24CZ
Napsal WP24CZ

WordPress má vestavěnou funkci pro instalaci motivů a pluginů dodáním souboru ZIP. Téma nebo plugin bohužel nemůžete upgradovat stejným postupem. Místo toho WordPress řekne „cíl již existuje“ při pokusu o upgrade pomocí souboru zip a nezdaří upgradovat téma nebo plugin.

Funkce Easy Theme and Plugin Upgrades opravuje toto omezení v aplikaci WordPress automatickou aktualizací motivu nebo pluginu, pokud již existuje.

Při upgradu je nejprve vytvořena záložní kopie starého motivu nebo pluginu. To vám umožní nainstalovat starou verzi v případě problémů s novou verzí.

Upozornění: Verze 2.0.0 změnila funkčnost pluginu. Než budete moci upgradovat téma nebo plugin, již nemusíte z rozbalovací nabídky vybrat možnost „Ano“. Potřeba aktualizace je nyní detekována automaticky. Pokud jste si tedy zvykli na starou funkčnost pluginu, nemějte obavy z chybějících podrobností o upgradu na stránkách pro nahrání motivu a pluginu. Jednoduše nahrajte téma nebo plugin, jako kdybyste jej instalovali, a plugin automaticky provede upgrade podle potřeby.

Stáhnout plugin

O autorovi

WP24CZ

WP24CZ

Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
I váš názor je důležitý! Sdělte jej ostatním!x
()
x