Překlady Šablony

Překlad pro šablonu Rookie

WP24CZ
Napsal WP24CZ

Rookie je plně responzivní téma určené pro sportovní organizace, které chtějí použít plugin SportsPress. Jakmile si nainstalujete téma a SportsPress, budete moci vybrat předvolbu svého sportovního a ukázkového obsahu, abyste mohli začít s tvorbou vašeho sportovního webu.

Tato šablona nebyla aktualizovaná více než dva roky. Nemusí už být udržovaná nebo podporovaná a může mít problémy s kompatibilitou nových verzí WordPressu.

Kompatibilní se všemi funkcemi SportsPress.
Pokud potřebujete bezplatné téma, které perfektně funguje se SportsPress a SportsPress Pro, už nehledejte! Rookie je založen na stejném rámci jako naše prémiová témata a je navržen speciálně pro sportovní kluby, aby vytvářely webové stránky založené na datech.

Plně citlivý pro fanoušky na cestách.
Rookie je bezplatné responzivní téma určené pro týmy, blogery nebo kohokoli, kdo poprvé vytváří sportovní web pomocí SportsPress. Kdykoli jste připraveni připojit se k velkým ligám, můžete vždy upgradovat na prémiové téma, abyste svému webu poskytli finální vzhled, aniž byste se museli obávat ztráty své tvrdé práce.

Je to zdarma a vždy bude.
Rookie jsme vyvinuli jako bezplatné řešení pro kluby s omezeným rozpočtem. Toto téma bylo vydáno pod licencí GPL, je zcela open-source a je pravidelně aktualizováno dobrovolnými vývojáři z celého světa.

Demo šablony – Český překlad šablony – Stáhnout šablonu

O autorovi

WP24CZ

WP24CZ

Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
I váš názor je důležitý! Sdělte jej ostatním!x
()
x