Služby

Nepřenechávejte své místo konkurenci

WP24CZ
Napsal WP24CZ

Webová prezentace s responzivním designem, kvalitním obsahem a pěknými fotografiemi je základem pro úspěch firmy. Zajímavé webové stránky, které vaše zákazníky zaujmou mají za následek zvýšený zájem o váš produkt či službu. Ne nadarmo se říká: „Kdo není na internetu, jakoby nebyl“.

Nepřenechávejte své místo konkurenci

Valná většina firem při vyhledávání dodavatelů využívá v drtivé většině internet. Nemáte-li doposud kvalitní web nebo E-shop nebo využíváte zastaralou verzi, pak získá váš konkurent výhodu a možný obchod získá pravděpodobně on. Kupující vyhledáváním webových prezentací, informací o produktu, cenách ušetří mnoho času.

Mít vlastní E-shop nebo webovou prezentaci je také mnohem levnější variantou oproti jiným způsobům reklamy, návštěvám veletrhů či najímání obchodních zástupců. S kvalitním webem si vás zákazníci najdou sami.

WP 24/7 vám vytvoří moderní webové stránky či E-shop se zajímavým designem, který vaše zákazníky okamžitě zaujme. Stránky jsou použitelné ve všech prohlížečích a na všech chytrých zařízeních. Rovněž jsou optimalizované pro vyhledávače z hlediska SEO. WP 24/7 má celou řadu referencí, máte tak jistotu, že objednanou práci obdržíte v dohodnutém termínu a dle vašich představ. Samozřejmostí je vstřícné jednání a rozumné ceny, stačí zaslat nezávaznou poptávku.

S kvalitním webem na míru získáte pobočku firmy přístupnou 24 hodin denně a navíc pro celý svět. Firma umístěná na internet má neomezenou kapacitu, kdy za velmi výhodných podmínek můžete poskytovat své zboží a služby. Díky provozování webových stránek získáte mnoho cenných kontaktů, lépe můžete komunikovat se zákazníky. Webové stránky šíří vaše dobré jméno, budete vidět a získáte mnoho nových a posléze stálých zákazníků, kteří váš web či E-shop rádi doporučí svým známým.

WP kompletWP správceWP24

O autorovi

WP24CZ

WP24CZ

Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

5 1 hlasování
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
I váš názor je důležitý! Sdělte jej ostatním!x
()
x