Pluginy

Bloom

WP24CZ
Napsal WP24CZ

Plugin pro elektronickou poštu a generování potenciálních zákazníků pro WordPress.

Získejte více odběratelů e-mailů pomocí BLOOM, e-mailového doplňku pro přihlášení pro WordPress.

Převeďte návštěvníky na loajální stoupence.
Bloom vám poskytne všechny nástroje, které potřebujete, aby se návštěvníci vašeho webu stali věrnými následovníky a zákazníky. Nejen, že se Bloom převede velmi dobře, bude to vypadat skvěle.

  • E-mailový marketing je velmi silný. Ve skutečnosti vidíme 20x zapojení z e-mailů než z příspěvků na naše profily sociálních médií.
  • Bloom vám umožňuje zacílit nebo vyloučit konkrétní příspěvky a stránky a zobrazit jedinečné formuláře s jedinečnými nabídkami na základě polohy a interakce návštěvníka.
  • Vytvořeno přes 100 úžasných šablon, z nichž každá může být kompletně přizpůsobena pomocí rozsáhlého nastavení designu společnosti Bloom.

Bloom umožňuje vytvářet automaticky otevíraná vyskakovací okna, která mohou být vyvolána časovým zpožděním, když uživatel dosáhne dna příspěvku nebo stránky, nebo dokonce poté, co komentuje nebo koupí. Toto je velmi efektivní způsob, jak generovat a převádět potenciální zákazníky.

Podobně jako aktivovaná vyskakovací okna je i další skvělý způsob, jak upoutat pozornost čtenářů, fly-iny. To lze opět spustit interakcí uživatele, jako jsou časovaná zpoždění nebo na konci stránky.

Někdy je třeba přistupovat více k místu, než jaké můžete získat pomocí globálního vyskakovacího okna nebo fly-inu. Zde přicházejí inline formuláře pro přihlášení. Jednoduše nakonfigurujte svůj formulář, vygenerujte jeho krátký kód a umístěte jej do post editoru WordPress.

Bloom, který je ideální pro blogové příspěvky a těžké stránky s obsahem, vám umožňuje automaticky umisťovat přihlašovací formuláře pod obsah vašeho příspěvku nebo obsahu stránky, čímž upoutá pozornost vašich nejvíce zapojených čtenářů, aniž by to narušilo jejich zážitek ze čtení.

Boční panely a zápatí jsou skvělým místem pro přidání opt-in boxu. Bloom usnadňuje přidání widgetů do kterékoli oblasti připravené pro widget pomocí widgetu Bloom. Vytvořte libovolný počet widgetů a přidejte je do libovolné oblasti připravené pro widget na vašem webu.

Vyžádání uživatelů k odběru vašich seznamů před získáním přístupu k prémiovému obsahu je skvělý způsob, jak zvýšit počet odběratelů. Bloom může působit jako výplata mezi vašimi volnými zdroji a vašimi návštěvníky a rychle proměnit provoz na věrné následovníky.

Bloom vám dává možnost zobrazovat přihlašovací formuláře pomocí integrace nejpopulárnějších dostupných systémů e-mailového marketingu. Bloom hladce získává informace o všech vašich seznamech a počtech odběratelů.

Zdroj: elegantthemes.com

O autorovi

WP24CZ

WP24CZ

Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
I váš názor je důležitý! Sdělte jej ostatním!x
()
x